AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

Authentic Beauty Concept to holistyczna marka premium współtworzona z unikalną społecznością fryzjerską, by wytyczyć nową drogę do autentycznego piękna. Poznaj nasze wartości.

Bycie uczciwym jest dla nas ważniejsze niż bycie doskonałym, a z każdym dniem staramy się być lepsi. Kiedy wprowadziliśmy Authentic Beauty Concept, zrównoważony rozwój był tematem bliskim naszym sercom.

Chcieliśmy włączyć do naszej oferty produkty przyczyniające się do ochrony środowiska w duchu zrównoważonego rozwoju – co oznaczało, że nie będziemy podążać łatwą i przetartą ścieżką, ale będziemy musieli stworzyć produkty naprawdę wierne naszym przekonaniom i wartościom.

Podobnie jak skóra, włosy potrzebują ciągłego nawilżania. Posłużył nam ulubiony letni owoc – mango, który słynie ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i bazylia, znana ze swoich właściwości kojących i oczyszczających. Połączone ekstrakty mango i bazylii pozwoliły stworzyć doskonałą recepturę nawilżającą.

Poszukując cennych składników, udało się odkryć, że oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych, daktyl i cynamon zawierają także doskonałe ekstrakty dla naszej receptury, która w naturalny sposób podkreśla piękno i połysk włosów farbowanych.

Zielona herbata słynie z zawartości silnych antyoksydantów. Lekkie produkty o świeżym zapachu limonki to doskonały sposób, aby nadać Twoim włosom większą objętość.

Włosy, tak samo jak ciało, potrzebują odpowiednich składników odżywczych, które przywrócą im energię i wytrzymałość. Dlatego właśnie stworzyliśmy naszą linię odbudowującą z ekstraktami z klonu i orzechów pekan, która odżywia włosy i przywraca im połysk.

Powrót do góry